20 червня Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького відвідала делегація гуманітарної організації MedGlobal (США) на чолі з доктором Захером Сахлулом (Dr. Zaher Sahloul).

Доктор  Захер Сахлул (Dr. Zaher Sahloul) – президент і співзасновник ГО MedGlobal, доцент Іллінойського університету в Чикаго та Вашингтонського університету, член Американської коаліції за Україну, лауреат премії Ганді за мир 2020 за свою гуманітарну діяльність. Є лауреатом й інших численних міжнародних нагород, в тому числі  «Герої серед нас» від Американського Червоного Хреста, нагороди Роберта Кіршнера за глобальну активність від Heartland Alliance Kovler Center 2017, нагороди Commitment to Change від Національного центру імміграційної юстиції за його відданість правам людини, а також від Shine a Light on Global Refugee Crisis та щорічну гуманітарну нагороду ЮНІСЕФ у Чикаго в 2017 році (medglobal.org/board-member/48604/).

Учасниками делегації також були координатор Українського консорціуму розробки ініціатив у сфері охорони здоров’я України від MedGlobal, UMANA IL, віце-президент  UMANA IL, доктор Ольга Майгутяк (Dr. Olga Maihutiak); голова правління ГО Медглобал Україна, представник MedGlobal Inc в Україні Олександра Козловська; проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Національного університету охорони здоров’я ім. П.Л. Шупика,  доктор філософії, доцент Олег Шевченко.

Працівники відділу міжнародних зв’язків та євроінтеграції ЛНМУ імені Данила Галицького обговорили з учасниками делегації важливі питання подальшої співпраці у галузі медичної освіти, в реалізації гуманітарних та грантових проєктів в Україні; спільної розробки та впровадження тренінгів для викладачів та студентів ЛНМУ із залученням іноземних тренерів тощо.

Довідка. MedGlobal була заснована у 2017 році. Це гуманітарна благодійна неурядова організація, що забезпечує реагування на надзвичайні ситуації та програми охорони здоров’я для підвищення стійкості вразливих спільнот у всьому світі. Зокрема має місії в Сирії, Судані, Лівані, Туреччині, Колумбії і Венесуелі, Мексиці та ін. В Україні організація почала працювати з березня 2022 року. За цей час благодійники передали медзакладам ліків та обладнання на суму 6,1 млн доларів.

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та євроінтеграції

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua