У суботу, 16 лютого, відбувся традиційний День відкритих дверей Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. В актовий зал теоретичного корпусу йшли цілими родинами, аби познайомитися з омріяним навчальним закладом, почути з перших вуст про умови вступу та навчання, на власні очі побачити аудиторії, кафедри, музеї. Зацікавленість виявили не лише цьогорічні випускники шкіл, а й ті, кому ще кілька років доведеться чекати отримання атестату про середню освіту. Це засвідчує, що вибір абітурієнтів стає ще більш зваженим та вивіреним. А про те, що це є безальтернативною умовою при обранні професії медика зазначив у своєму вітальному слові ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський. «Англійський письменник Бернард Шоу, відомий своїм почуттям гумору та сатиричними висловами, писав: «Архітектори майстерно ховають свої помилки під плющем, погані кухарі – під майонезом, а лікарі – під землею». Ми прагнемо готувати хороших, фахових лікарів, але вирішальним у цьому є прагнення самого студента здобувати знання та опановувати практичні навички, – зауважив ректор.

З історією найстаршого медичного навчального закладу України познайомив присутніх декан медичного факультету №1 доцент Богдан Дибас.

Про особливості опанування професії стоматолога та можливості, які для цього мають студенти ЛНМУ ім. Данила Галицького розповів декан факультету професор Роман Огоновський.

Секретом, що є спільного між творцем гасової лампи та хірургом, що оперує при її світлі, поділився в.о.декана фармацевтичного факультету Данило Камінський.

Здобути медичну освіту можна не лише в Університеті. Медичний коледж, що діє при ЛНМУ ім.Данила Галицького приймає на навчання випускників 9 і 11 класів і дає можливість отримати фах медичної сестри, що є гостро затребуваним на ринку праці не лише в Україні, а й за кордоном. Про це розповідав директор коледжу Павло Кузьмінський.

Та, безумовно, особливу зацікавленість залу, де зібралося понад 450 осіб, викликала інформація відповідального секретаря приймальної комісії ЛНМУ ім. Данила Галицького доцента Романа Фафули про цьогорічні Правила прийому на навчання.

Під час зустрічі присутні мали змогу поставити питання керівникам Університету та факультетів – окрім вищеперерахованих, були присутні ще перший проректор ЛНМУ ім.Данила Галицького, член-кореспондент НАМН України, професор Мечислав Гжегоцький, декан медичного факультету№2, професор Олександр Надрага. Цікавилися усім – від вартості навчання, правил першочергового зарахування, умов проживання в гуртожитках,  до можливості нострифікації дипломів за кордоном.

Згодом майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитися із роботою кафедр та інших навчальних підрозділів Університету, відвідати музеї, ботанічний сад.

 Відділ комунікації і промоції

 press@meduniv.lviv.ua