25-26 лютого 2021 року до 150-річчя від дня народження Лесі Українки відбудеться Всеукраїнська мультидисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Ідеологиня національної аристократії».

Організатори заходу – кафедра українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Світова федерація українських лікарських товариств, Українське лікарське товариство у Львові, Лікарська комісія Наукового товариства імені Т. Шевченка.

Конференція пройде дистанційно на платформі ZOOM. 

Учасники форуму розглядатимуть такі питання, як європейський вимір літературної діяльності Лесі Українки; її постать в історичному, культурологічному та філософському аспектах; автентичний епістолярій Лариси Косач-Квітки; збереження та популяризація спадщини Лесі Українки (екранізація, переклад творів, театральні та радіовистави, аудіокниги, інтернет-ресурси, культурні центри, бібліотеки, малярство, музика); громадська діяльність Лариси Косач-Квітки; біблійні сюжети та фольклорні мотиви у творах письменниці тощо.

Матеріали конференції будуть безоплатно опубліковані в електронному збірнику наукових праць і розміщені у мережі інтернет та в електронних ресурсах бібліотек України. Організатори просять надсилати матеріали українською або англійською мовами до 5 лютого 2021 року на електронну скриньку: teua.lviv@gmail.com (тема: Конференція). 

Для учасників передбачено сертифікат (електронний варіант).

Телефон для довідок: +38 (067) 794-37-59; +38 (050) 637-31-70 (завідувачка кафедри українознавства доц. Тетяна Єщенко).

Докладніше:  Інфо-лист_Леся_Українка

 

За інформацією кафедри українознавства 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua