16 червня 2022 р., напередодні Дня медичного працівника, за розпорядженням ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, академіка НАМН України, професора Бориса Зіменковського, відбулася лекція на тему «Організація та функціонування медично-санітарної служби УПА». Захід для студентів та викладачів Університету пройшов у форматі онлайн. Лекцію підготувала та прочитала  доцент кафедри українознавства Наталія Гірна

У своєму виступі доповідачка представила роботу медичної служби УПА як складової українських визвольних змагань. Вона також дослідила особистий внесок студентів-медиків та випускників нашого Університету у справі надання медичної допомоги під час повномасштабного вторгнення рф на територію України.

В організації заходу взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи ЛНМУ імені Данила Галицького, професор Анатолій Магльований, заступник декана з виховної роботи медичного факультету №1, асистент кафедри нормальної анатомії Максим Цитовський, голова студентського самоврядування Університету Світлана Налигач, староста 2-го потоку медичного факультету №1 Вікторія Подолюк.

Лекція є у відкритому доступі: 

https://drive.google.com/file/d/1v4lotW2hMzR0WpTgi3RxsoOYgmXiZV6A/view?usp=sharing

Усі матеріали лекції:

https://drive.google.com/drive/folders/1lqwkIPhxZ9V6dSbW-xMabCUq1JZWdOw3?usp=sharing

За інформацією відділу гуманітарної освіти і виховання 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua