Щорічно 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – день вшанування пам’яті жертв масових розстрілів на Майдані Незалежності у Києві під час Революції Гідності. Саме цього дня сім років тому загинуло найбільше активістів Майдану. 

Для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 18 лютого 2021 р. на кафедрі українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького у режимі онлайн відбувся виховний захід. Учасники зібрання вшанували пам’ять людей, які заради нашого кращого майбутнього віддали найцінніше – своє життя. Доцентка кафедри Віра Мельник разом зі студентами 33-34 груп 1 курсу медичного факультету згадали трагічні події на Інститутській та імена загиблих. У ході заняття викладачка розповіла студентам про історію цієї трагічної події. Учасники заходу переглянули презентацію про Героїв Небесної Сотні, створену силами студентів. 

У межах виховного заходу мова йшла також про відзначення іншої пам’ятної дати у новітній історії УкраїниДень Державного Герба, який у нашій державі відзначають 19 лютого. Саме в цей день у 1992-му році Верховна Рада України затвердила наш тризуб як офіційний символ України.

Українці по всьому світові завжди пам’ятатимуть велику жертовність і любов до України героїв, які виборювали кращу долю для нашої батьківщини. Пам’ятаймо ж наших співвітчизників і ми, бо наша пам’ять, солідарність і активність – це найкраще, що ми можемо подарувати цим людям.

За інформацією кафедри українознавства 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua