14 жовтня відзначається День захисників і захисниць України – Героїв України, які відстоюють свободу нашої держави, захищають нашу Вітчизну від зазіхань з боку тих, хто намагається загрожувати державним засадам, людей честі та відваги, які щодня проявляють величезну самопожертву і колосальну самовіддачу. Це одночасно радісна і сумна подія, адже в цей день ми вшановуємо також пам’ять загиблих на фронті. 

Вже традиційно з нагоди цього свята активісти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відвідують поранених та хворих воїнів АТО/ООС, які проходять лікування та реабілітацію у відділеннях відновлювального лікування Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. 

Сьогодні, напередодні Дня захисника і захисниці України, команда Студентського самоврядування нашого Університету пропонує долучитися до ініціативи ветерана ЗСУ Артура Кирєєва та допомоги зібрати подарункові набори для бійців, що опинилися на лікуванні у  Львівському Військово-медичному клінічному центрі.

ЯК МОЖНА ДОПОМОГТИ

До 11.10.2021 зібрати та передати до Студентського самоврядування речі за списком:

  • чай
  • кава
  • солодощі (печиво, цукерки)
  • фрукти
  • одноразові пеленки та вологі серветки.

За відсутності можливості передати речі особисто можна написати у приватні повідомлення та домовитися про грошовий переказ на банківський рахунок. Вам буде надісланий чековий звіт про цільове використання коштів.

Номер картки :  4149390000358092

Контакти для запитань: @svitlana_nalyhach

Щиро віримо, що хороші ініціативи знайдуть відгук у чуйних і добрих серцях.

За інформацією асистента кафедри нормальної анатомії Максима Цитовського

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua