10 липня у всіх навчальних закладах вищої освіти в Україні розпочинається вступна кампанія. Хоча реєстрація електронних кабінетів вступників відбувається з 1-го липня, скористатися ними для подачі заяв можна буде вже від завтра, 10 липня.

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького працює приймальна комісія, що здійснюватиме перевірку надісланих в електронному виді чи поданих у паперовому документів та подальший їх прийом. Окрім того, для допомоги абітурієнтам, в головному корпусі Університету розгорнуто консультаційний центр. Як нам повідомив відповідальний секретар приймальної комісії доцент Роман Фафула, абітурієнтам слід звернути особливу увагу на виставленні пріоритетів заяв, оскільки вступнику може бути запропоноване лише одне місце для зарахування на навчання за кошти держбюджету. Відмовившись від нього, вступник втрачає можливість безкоштовного навчання, а навчальний заклад – бюджетне місце. До речі, кількість місць для навчання за кошти держбюджету у кожному медичному закладі вищої освіти визначатиметься МОЗ, як і в попередні роки, в результаті широкого конкурсу – в залежності від кількості заяв та балу ЗНО абітурієнтів, що подадуть заяви до того чи іншого навчального закладу. Цього року МОЗ  України звернулось до Мінекономрозвитку з пропозиціями встановити обсяг державного замовлення для медичних університетів на 2019 рік. Загалом планується навчати за державний кошт 4509 студентів – 4464 магістрів і 45 бакалаврів.

Максимальний обсяг держзамовлення для рівня “магістр” – 4464 місця:

  • медицина – 4000;
  • педіатрія – 351; 
  • стоматологія -74;
  • медична психологія – 0;
  • фармація, промислова фармація – 39.

Ці цифри стосуються усіх медичних навчальних закладів України.

Увесь перебіг вступної кампанії в ЛНМУ імені Данила Галицького можна буде відстежити на сайті навчального закладу у розділі «Приймальна комісія».

Нагадуємо, що подавати заяви через електронні кабінети вступника можна буде  до 18 год. 22 липня.

Відділ комунікації і промоції 

presa@meduniv.lviv.ua