Напередодні Всесвітнього дня благодійності команда дитячих лікарів-стоматологів, інтернів та  і студентів – стоматологів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відвідала Родинний центр «Рясне». На захід завітали понад 20 родин із дітьми різного віку.

Насамперед лікарі оглянули дітей, визначали проблеми зубощелепової системи. Адже зубощелепова патологія, вчасно компенсована, успішно лікується і виправляється. 

Лікарі стоматологи-інтерни першого року навчання нашої Alma Mater під керівництвом асистента кафедри стоматології дитячого віку Вікторії Пасько професійно оглянули прибулих дітей. Лікарі-волонтери також відповіли на запитання стурбованих батьків і надали консультації щодо потреби лікування виявлених проблем.

«Під час огляду, попри незадовільну гігієну порожнини рота (більшість дітей не мають достатніх навичок правильного чищення та догляду за зубами, не усвідомлюють необхідності робити це двічі на день і належним чином), ми виявили низку клінічних випадків: коротка вуздечка язика, глибокий і відкритий прикуси, каріозні ураження зубів, – ділиться враженнями Вікторія Пасько. – Ми дали юним пацієнтам низку рекомендацій щодо професійної гігієни, а також консультацій дитячого стоматолога терапевта та ортодонта».  

Окрім того, представники нашого Університету  вчили дітей на муляжах чистити зуби, правильно доглядати за ротовою порожниною. Зустріч була сповнена атмосферою доброзичливості, щирих усмішок та слів вдячності за професійну підготовку, індивідуальний підхід, доступність у викладенні матеріалу.

Такі «Уроки стоматологічного здоров’я» є справді необхідними, а поради і рекомендації стоматологів збережуть не одну дитячу усмішку, подолають біль і повернуть віру в себе.

За інформацією кафедри стоматології дитячого віку

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua