Війна в нашій країні відбувається  на полі бою та в інформаційному просторі. Несвідоме споживання інформації, недостатній рівень інформаційної грамотності стали передумовами спільної для всіх українців проблеми – засилля ворожої пропаганди та фейків. Дезінформація в мережі негативно впливає на свідомість людей, хід війни в цілому, тому користувачі мережі Інтернет мають завжди бути обачними та вміти розпізнавати фейки, пропаганду, дезінформацію. 

Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами створили проєкт «БРАМА»який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

Мета проєкту: очистити медіа простір від російської пропаганди, знищити осередки незаконного контенту та підвищити медіа-грамотність українців.

Унікальність проєкту «БРАМА» – це не лише блокування джерел пропаганди, але й освітня програма з медіа-грамотності та захисту від дезінформації.

Долучайтеся до проєкту «БРАМА»! Допоможіть захистити інформаційний простір України! Необхідно лише мати мобільний телефон або комп’ютер та бажання приєднатися до важливої справи!

Посилання на офіційний телеграм-канал проєкту: https://t.me/+VQbWuHvcGJg2MjBi

ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС!

За інформацією Департаменту освіти і науки Львівської ОДА

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua