У четвер, 26 січня, з 21:00 до 22:15 (за київським часом) у форматі онлайн відбудеться міжнародна відкрита зустріч на тему «ECNP мережа травматичного стресу «Гарячі теми» з д-р Сюзет Бремо-Філліпс та д-р Сергієм Кирилюком». 

Учасники заходу обговорять питання психологічної допомоги людям, які пережили травматичну ситуацію, проблеми духовності та психічного здоров’я під час війни, а також нові концепції, спрямовані на розширення можливостей для вторинної профілактики, комплексної терапії та реабілітації хворих.

Організаторами зустрічі виступили: ECNP Traumatic Stress Network, кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини.

У межах заходу відбудеться панельна дискусія. Учасниками експертної панелі стануть відомі фахівці – професори Йозеф Зохар (Ізраїль), Ерік Верметтен (Нідерланди), Oлег Чабан (Україна), д-р Ульріке Шмідт (Німеччина), д-р. Ірина Франкова (Україна).

У програмі – експертна доповідь+Q&A: «Духовність та психічне здоров’я під час війни». Спікер заходу:

  • Доктор Сюзет Бремо-Філліпс – професор кафедри ерготерапії, директор HiMARC (The Heroes in Mind Advocacy and Research Consortium) Альбертського університету (Канада). Її наукові інтереси та сфери досліджень охоплюють питання реабілітації, психічного та духовного благополуччя, здоров’я та стійкості, травмофокусованої психотерапії, старіння, комплексних потреб, реалізації та розвитку потенціалу. Групи населення, з якими працює професор: військовослужбовці, ветерани, працівники громадської безпеки та їх сім’ї, цивільні особи та постраждалі від травм.

Клінічні питання висвітлить представник Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – доцент кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО, лікар-психіатр, психотерапевт, психоаналітик, священник ПЦУ Сергій Кирилюк. Він є також психотерапевтом Української спілки психотерапевтів, груповим та індивідуальним психоаналітиком, супервізором психотерапії залежностей. 

Мова: англійська з синхронним перекладом на українську.

Доступ до вебінару здійснюється через платформу Zoom.

Попередня обов’язкова реєстрація: 

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcqcuGupzkrG9SyHODiqPTsm8TsJLHSoeOQ?fbclid=IwAR3qW_YP1cxymJlWjuB44o8ylBA4lzOE_pLsJDh-sOA-liUC3gdH4rO_Ez0

Посилання на подію у мережі Facebook:

https://www.facebook.com/events/906525477047233/?ti=ls

Кількість місць НЕ ОБМЕЖЕНА.

*

Команда громадської організації «EЛЕОС-Україна» оголошує про можливість безкоштовної підтримки для практикуючих психологів і психотерапевтів, що допомагають постраждалим від війни.

Супервізійні зустрічі відбуватимуться впродовж року з січня 2023 у форматі онлайн двічі на місяць (географія: вся Україна).

Група має обмеження щодо кількості учасників. Організатори просять зацікавлених осіб зареєструватись за посиланням:

 https://docs.google.com/…/1FAIpQLScQbkqEkYU…/viewform… 

Зареєстровані учасники отримають запрошення для приєднання до супервізійної групи в телеграм.

Участь у групі в порядку реєстрації, перевага буде надана психологам комунальних закладів та тим, хто працює в місцях компактного поселення внутрішньо переміщених осіб та має практичний досвід консультування. 

Ведучий супервізійної групи доцент кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, лікар-психіатр, психотерапевт, психоаналітик, священник ПЦУ о. д-р Сергій Кирилюк.

За інформацією кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua