24 червня 2022 р. співробітники кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – щелепно-лицеві хірурги доцент Христина Погранична та професор Роман Огоновський провели пластично-реконструктивне хірургічне втручання однорічній дівчинці з приводу повного незрощення верхньої губи, піднебіння та альвеолярного відростка. Операція відбулася на базі Міжрегіонального центру дитячої щелепно-лицевої хірургії Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».

В операції взяв участь американський спеціаліст – відомий щелепно-лицевий та пластичний хірург Стів Ортен, який нещодавно побував у Міжрегіональному центрі дитячої щелепно-лицевої хірургії ЛОДКЛ «Охматдит», аби проконсультувати дітей із вродженими вадами губи та піднебіння.

Львівські медики спільно з американським спеціалістом також провели первинну хейлоринопластику (пластика губи та крила носа) та велостафілопластику (пластика м’якого піднебіння). 

Доктор Ортен зізнався, що отримав велике задоволення від співпраці з українськими колегами, втішений отриманими результатами та здобутим досвідом. 

Лікарі домовилися про продовження співпраці на міжнародному рівні задля обміну досвідом та навчання. Львівські фахівці висловили вдячність американському колезі доктору Стіву Ортену за цінний обмін досвідом, позитивні відгуки та бажання співпрацювати.

За інформацією кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua