Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО у 2015 році за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України запропонували усім вищим навчальним закладам України долучитися до цієї ініціативи.

  Цьогоріч на Львівщині цей день вирішили відзначити у формі флеш-мобу з «Jump Squats» (стрибок з напівприсяду), який проводився на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. До нього долучилося понад 200 студентів з 20 закладів вищої освіти міста, серед яких і студенти медичного коледжу  ЛНМУ ім. Данила Галицького. Після шикування та виконання гімну України кожен учасник стрибав з напівприсяду 24 рази, що символізувало кількість золотих нагород, здобутих студентами України у 2019 році на міжнародних змаганнях. До речі, значний внесок у цю скарбничку студентських нагород зробили і спортсмени Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. За цей рік вони здобули на змаганнях різних рівнів 238 нагород, серед яких на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях 17 золотих медалей, 11 – срібних та 14 бронзових; 4 спортсменів-медиків виконали нормативи майстра спорту України з різних дисциплін.

Анна Ковалів – керівник фізичного виховання Медичного коледжу ЛНМУ ім. Данила Галицького  

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua