Важливою складовою у навчальному процесі є виховна робота, що допомагає  формувати всебічно розвинену особистість. 

16 та 18 травня 2023 р. викладачі кафедри епідеміології ЛНМУ імені Данила Галицького – куратори груп 5 курсу медичного факультету разом з магістрами 2, 6, 22, 25 груп відвідали один з найбагатших з огляду мистецької цінності та найдавніших у Європі некрополів – Державний історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар». 

Екскурсії збіглися з відзначенням Міжнародного дня музеїв та Днем вишиванки, а відтак це було слушним  приводом для підвищення обізнаності про важливість музеїв у розвитку суспільства як осередків осмислення нашої історії, осередків пам‘яті.

Працівники музею-заповіднику ознайомили учасників екскурсії з історичними та мистецькими пам’ятками Личаківського некрополя, офіційно відкритого ще у 1786 році. 

Вони надали чимало цікавої інформації про унікальне місце, де поховані генії української літератури, культури та мистецтва, покоїться прах безневинних жертв сталінських репресій та багатьох поколінь українців, які віддали своє життя за волю та незалежність України. 

Студенти-медики почули розповіді про військові меморіали, які є на території сучасного Личаківського цвинтаря, про спорудження Меморіального комплексу Героїв України – в пам’ять українських військових – Героїв російськоукраїнської війни. 

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

За інформацією кафедри епідеміології

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua