Кафедра філософії та економіки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького запрошує всіх зацікавлених взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Феномен свободи у контексті духовних викликів XXI століття».

Конференція відбудеться 23-24 травня 2019 р. на базі ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Основні напрямки роботи конференції: свобода у контексті проблеми механізмів активності мозку; ступені свободи у живих та штучних системах; тлумачення свободи у рамках квантової механіки; свобода і соціальна онтологія; права людини і свобода; політичні аспекти проблеми свободи; свобода і економіка; проблема свободи в богослов’ї; проблема релігійної свободи у її концептуальному та практичному вимірах; свобода і мистецтво та ін.

Для участі у конференції необхідно до 5 травня 2019 р. заповнити реєстраційну форму, а також до 15 травня 2019 р. надіслати матеріали вченому секретарю конференції.

За матеріалами конференції буде видано збірник. Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська.

Тези доповідей слід надсилати вченому секретареві конференції Ростиславу Процюку – e-mail: prorost@yahoo.com, в темі листа вказати: Тези_ПРІЗВИЩЕ АВТОРА.

Реєстрація учасників конференції відбуватиметься 23 травня 2019 року з 9:00 на другому поверсі біля актового залу теоретичного корпусу ЛНМУ імені Данила Галицького за адресою: м. Львів, вул. Шимзерів, 3А.

Телефони оргкомітету: (032) 236 84 38 (кафедра); (050) 31 70 132; (068) 20 60 930 (вчений секретар конференції – ст. викл. Ростислав Процюк).

Оргкомітет конференції: Ігор Держко, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії та економіки ЛНМУ імені Данила Галицького, співголова оргкомітету; Людмила Филипович, доктор філософських наук, професор, віце-президент Української асоціації релігієзнавців; Ростислав Процюк, викладач кафедри філософії та економіки ЛНМУ імені Данила Галицького, вчений секретар конференції.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua