28 березня на кафедрі клінічної імунології та алергології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького пройшла студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Клінічна імунологія та алергологія» для студентів V та VI курсів медичних факультетів №1 та №2.

Відповідно до результатів І туру у фінальному ІІ турі олімпіади взяли участь 17 кращих студентів. 

Для проведення студентської олімпіади викладачі кафедри підготувати цікаві ситуаційні задачі та низку професійних запитань, які дозволили розкрити потенціал клінічного мислення та продемонструвати гідний рівень знань дисципліни.  

Захід організували завідувач кафедри, професор Валентина Чопяк, завуч кафедри, професор Анна Гаврилюк та відповідальна за наукову роботу кафедри, професор Світлана Зубченко. Журі, до складу якого увійшли також асистенти кафедри Марта Ломіковська, Ярослав Толстяк та Олена Надіжко, за результатами перевірки визначило переможців олімпіади. 

Ними стали:

  • 1 місце – Христина Ометюх (VI курс 9 група), Максим Онисик (V курс. 4 група)
  • 2 місце – Єлизавета Варшанідзе (V курс 2 група), Володимир Кувик (V курс 7 група)
  • 3 місце – Анастасія Гнилюх (V курс 19 група), Артур Сучилін (VI курс 3 група).

Переможці будуть нагороджені відповідними грамотами.  

Усіх талановитих студентів, мотивованих і зацікавлених грунтовним вивченням клінічної імунології та алергології запросили долучитись до потужної команди студентського гуртка кафедри. 

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам олімпіади!

За інформацією кафедри клінічної імунології та алергології

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua