У межах 28 Львівського міжнародного Форуму видавців 2021 (Book Forum) відбудеться презентація підручника «Медичне право». Організатором презентації виступила кафедра медичного права ЛНМУ імені Данила Галицького. Ця подія приурочена до Дня безпеки пацієнтів, який відзначається в Україні щорічно 17 вересня з 2019 року.

Підручник «Медичне право» підготовлений у межах реалізації проекту «Забезпечення реалізації прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров’я» 23 авторами з різних куточків України, зі спектральними науковими поглядами, які спільно створили єдину правову матерію національного медичного права.

Захід відбудеться у приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, модераторами будуть директор бібліотеки Марта Надрага та завідувачка кафедри медичного права нашої Alma Mater, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, доцент Ірина Сенюта. Локація обрана не випадково, адже в Університеті працює перша в Україні кафедра медичного права.

У межах зустрічі відбудеться експертна дискусія на тему «Ефективна комунікація «лікар-пацієнт» як запорука запобігання юридичних конфліктів», метою якої є обговорення ціннісноорієнтованості правової медицини, запобігання трансформації етичних конфліктів у юридичні, пошук шляхів «безболісного» розв’язання спорів для збереження особистого бренду лікаря та безпеки пацієнтів.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Наукова бібліотека ЛНМУ імені Данила Галицького (вул. Січових Стрільців, 6)

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 18 вересня 2021 р. (субота), 11:00 год.

Організатори запрошують усіх, хто цікавиться тематикою медичного і фармацевтичного права, прав людини і правової медицини.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за покликанням: Презентація підручника “Медичне право” (google.com)

У випадку погіршення епідситуації може змінюватись формат проведення презентації (замість офлайн, захід відбуватиметься онлайн).

За інформацією кафедри медичного права

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua