На сьогодні в України триває процес реформування освітньої системи,  спрямований на приведення вітчизняних критеріїв та стандартів освіти у відповідність до європейських вимог. На сучасному етапі розвитку освіти актуальним є впровадження в навчанні компетентнісного підходу. Це має відбуватися і на рівні змісту освіти, і на рівні організації навчального процесу.

Доцентка кафедри українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Віра Мельник розробила авторський курс для студентів 2 курсу спеціальності «Медицина» під назвою «Історичні дисципліни в медичній освіті: геральдика, генеалогія, бібліографія, джерелознавство, емблематика, сфрагістика, фалеристика, філігранологія». У межах дисципліни студенти за вибором відвідують музеї, презентації, знайомляться з цікавими особистостями тощо. 

Для засвоєння студентами ключових компетентностей 13 вересня майбутні лікарі 33 групи медичного факультету відвідали Музей історії медицини Галичини імені Мар’яна Панчишина, ознайомилися з історією Українського лікарського товариства, рідної Alma Mater, постаттю Марʼяна Панчишина та його ролі у становленні медицини в Галичині. 

За інформацією кафедри українознавства 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua