На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» ректор ЛНМУ імені Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський підписав наказ від 14.12.2020 № 3623-з «Про навчання студентів в умовах карантину».

Наказом передбачено: 

  • Продовжити до 28 лютого 2021 р. реалізацію освітніх програм для студентів усіх спеціальностей та років навчання у режимі онлайн, відповідно до «Положення про використання технологій дистанційного навчання у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького».
  • Деканам факультетів, завідувачам кафедр забезпечити реалізацію Графіка навчального процесу на 2020-2021 н.р. з використанням технологій дистанційного навчання.
  • Атестацію випускників фармацевтичного факультету заочної форми навчання (термін навчання 5,5 років) провести відповідно до Тимчасового положення про організацію і порядок проведення атестації випускників фармацевтичного факультету у ЛНМУ імені Данила Галицького в умовах карантину з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

 

 

За інформацією канцелярії

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua