2-3 грудня 2019 року на базі Запорізького державного медичного університету, у міжкафедральному тренінговому центрі відбулися клінічні змагання у віртуальному середовищі – «Virtual Patient Challenge» – з використанням інтерактивного віртуального пацієнта. 

У змаганнях, які в Україні пройшли вперше, взяли участь студентські команди вищих закладів медичної освіти з Запоріжжя, Львова, Луганська, Дніпра, Полтави, Черкас.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького представила команда студентів 5 курсу медичного факультету у складі Яни Ткачук, Софії Шевченко та Катерини Крат.

Клінічні змагання надали студентам-медикам можливість перевірити свою здатність критично мислити в різноманітних ситуаціях, швидко приймати рішення і досягати очікуваного результату. Із застосуванням технології імітації «Body Interact» студентам вдалось відчути відповідальність за пацієнтів, як у реальному житті.

Під час проведення заходу для учасників були проведені майстер-класи з надання першої медичної допомоги при травмах та з серцево-легеневої реанімації у дорослих та дітей.

Усі учасники отримали сертифікати і призи.

За інформацією навчального імітаційного центру

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua