1-2 березня у м. Ужгород відбулася VIII Міжнародна стоматологічна конференція. Цьогоріч з науковими доповідями у ній взяли участь представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – студенти 5 курсу стоматологічного факультету Мар’яна Ільченко, Денис Штибель, Ольга Левицька, Юлія Стецька. Впродовж кількох років ці студенти займаються у науковому гуртку кафедри ортопедичної стоматології (в.о. завідувача кафедри, доц. Віктор Кухта, керівник студентського наукового гуртка – доц. Наталія Дидик).

Журі конференції одностайно відзначило високий рівень наукових робіт усієї львівської команди. Дипломами за 1-е місце та найкращу наукову роботу нагороджені усі четверо представників львівської команди науковців-студентів Мар’яна Ільченко (науковий керівник – доц. Наталія Дидик), Денис Штибель, Ольга Левицька та Юлія Стецька (науковий керівник – ас. Руслан Кулінченко).

Сертифікатом переможця конкурсу студентських наукових робіт та призом від компанії «Dentium» нагороджено Дениса Штибеля за роботу «Визначення вікових груп ризику в жінок з внутрішньосуглобовими розладами та артритами СНЩС».

Студенти сповнені чудових вражень від проведених днів в Ужгороді та спілкування з прекрасними людьми і дуже вдячні організаторам за можливість відвідати такий цікавий захід, на якому були не лише лекторій, майстер-класи, наукові доповіді, а й особлива атмосфера та крута вечірка.

Ільченко Мар’яна, староста студентського наукового гуртка кафедри ортопедичної стоматології

Штибель Денис, голова СНТ стоматологічного факультету

Наталія Дидик, доцент кафедри ортопедичної стоматології, керівник студентського наукового гуртка

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua