Деканат фармацевтичного факультету нагадує, що 9 листопада в онлайн-режимі завершується реєстрація на кейс-чемпіонат для студентів 4-5 курсів фармацевтичних та 4-6 курсів медичних факультетів, який організовує компанія «Серв’є-Україна».

Кейс-чемпіонат – це змагання, під час якого учасники в командах або самостійно вирішують бізнес-завдання, надані компанією. 

Участь у кейс-чемпіонаті – хороша можливість для студентів отримати практичні знання та досвід, поспілкуватися з представниками компанії, познайомитися з топ-менеджментом, покращити навички командної роботи, а також виграти цінні призи та отримати перевагу серед кандидатів на вакантні посади у компанії «Серв’є-Україна».

Під час Servier Patient Care Challenge cтуденти працюватимуть над створенням мобільного додатку для пацієнтів з гіпертензією, який допоможе їм щоденно контролювати стан свого здоров’я. Крім глибоких знань у терапевтичній області, студенти також матимуть можливість проявити свої ораторські здібності та презентаційні навички під час уявного візиту до лікаря, щоб розповісти про переваги такого додатку.

З 9 по 18 листопада учасники кейс-чемпіонату зможуть прослухати ряд вебінарів від представників компанії та запрошених експертів, в онлайн-режимі поспілкуватися з професіоналами:

  • Ірина Голуб, керівник відділу маркетингу, «Серв’є-Україна» – «Пацієнторієнтована компанія: теорія та практика»
  • Лариса Міщенко, д. мед. н., лікар-кардіолог – «Артеріальна гіпертензія очима лікаря і пацієнта»
  • Ольга Мартинова, тренер, «Серв’є-Україна» – «Типологія клієнтів в бізнесі»
  • Наталія Романенко організаційний коуч, бізнес-тренер – «Емоційний інтелект як ресурс успішної кар’єри».

Дізнавайтеся деталі про кейс-чемпіонат за посиланням https://casers.org/cases/servier-patient-care-challenge, реєструйтеся з 15 жовтня по 9 листопада, зробіть свій внесок у розвиток медицини в Україні.

Facebook: https://www.facebook.com/casersorg/posts/1783348588500671

Facebook-подія: https://www.facebook.com/events/1417757681761371

Інстаграм: https://www.instagram.com/p/CGXlvJ6lhQD/

Telegram: https://t.me/casers_org/37

Контакти: Тетяна Ткачук 

Tel. +38(044) 490 34 41 Mobile +38 (095) 278 19 71

www.servier.com

За інформацією деканату фармацевтичного факультету

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua