1 березня 2021 р. у Києві відбулося вручення президентських відзнак лауреатам премії Президента України для молодих вчених. Урочистість пройшла у музеї Науки Національного комплексу «Експоцентр України».

З лауреатами премії Президента України для молодих вчених за 2020 рік зустрівся президент Національної академії наук України Анатолій Загородній. 

Після виконання Державного Гімну України та зачитання заступником голови Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Вадимом Стогнієм Указу Президента України про присудження премій відбулося вручення лауреатам дипломів та почесних знаків.

Серед майже 90 нагород премії Президента України для молодих вчених присуджені і представникам Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького:  

  • Анні КРИЩИШИН-ДИЛЕВИЧ – кандидатові фармацевтичних наук, доцентові кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії
  • Андрію ЛОЗИНСЬКОМУ – кандидатові фармацевтичних наук, доцентові кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії

за роботу «Спрямований синтез похідних тіазолідину з поліфармакологічними властивостями як потенційних лікарських засобів».

Сердечно вітаємо наших колег і бажаємо подальших успіхів!

Довідка. Цьогоріч відповідно до Указу Президента України № 595/2020 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2020 року» премії Президента України за визначні досягнення отримують 86 молодих вчених.

Визначення наукових робіт та преміантів відбулося за поданням Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки. Були відзначені 40 наукових робіт у сферах економіки, енергозбереження, діджиталізації, освіти, охороні здоров’я та навколишнього середовища, забезпечення правопорядку, за фізико-математичні та хімічні дослідження тощо.

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua