У пам`ять про видатного львівського хореографа, народного артиста України, художнього керівника та головного балетмейстера Народного ансамблю танцю «Горицвіт» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Зенона Колобича запроваджено премію.

Депутати Львівської обласної ради на сесії 28 червня, у День Конституції України, внесли зміни у положення про обласну премію галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

До основних номінацій премії додали «Хореографічне мистецтво імені Зенона Колобича», яке присуджуватиметься за створення хореографічних програм, постановок танцю, популяризацію народного танцю, виконавську майстерність колективів та окремих солістів, практичні досягнення в галузі хореографічного мистецтва.

Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є престижною творчою відзнакою у Львівській області, фінансується коштом обласного бюджету та присуджується щорічно. До складу журі входять керівники закладів культури, голови творчих спілок, депутати профільної комісії та відомі діячі мистецтва Львівщини. Обласна премія присуджується авторові чи виконавцеві один раз за життя.

Пишаємося та тішимося, що поважна премія отримала ім’я нашого випускника, який першим в Україні був нагороджений Всесвітньою премією фольклору «Оскар — 2012» за значний внесок та видатні зусилля щодо збереження Культурної нематеріальної та етнографічної спадщини, дорогоцінного надбання Народів Світу, їх історій та самобутності.

За інформацією Львівської обласної ради

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua