14 жовтня відзначається день Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день традиційно вшановували українське козацтво, а з початком війни на Сході України це свято перетворилось на справжній День захисника Вітчизни. Попри всі негаразди ми зобов’язані пам’ятати та підтримувати наших захисників, які цілодобово ризикують своїм здоров’ям та життям заради нашого мирного життя.

10 жовтня, напередодні святкування, лікарі-інтерни 1-го року навчання кафедри педіатрії і неонатології ФПДО (завідувач кафедри – професор Марія Кісельова) традиційно, уже п’ятий рік поспіль, разом з доцентом Ольгою Омельяненко та асистентом Григорієм Троцьким відвідали поранених та хворих воїнів АТО/ООС, які проходять лікування та реабілітацію у відділеннях відновлювального лікування та гнійної хірургії Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Це бійці з найважчими ураженнями нервової системи, 

До акції долучились лікарі-інтерни 1, 2 та 3 груп першого року навчання за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина». Наші молоді лікарі ретельно підібрали подарунки (засоби гігієни та солодкі гостинці) для поранених воїнів. Надзвичайно приємно було побачити щирі усмішки та надію в їхніх очах. 

Вже традиційні відвідини госпіталю майбутніми лікарями – це завжди свято, і не тільки для військовослужбовців, а й для молодих лікарів. Такі заходи завжди дозволяють ще раз замислитись над справжніми цінностями нашої професії – милосердям, добротою та піклуванням. Ми не завжди можемо бути поруч, але наше завдання – пам’ятати та підтримувати наших військових. Це і є ті герої, які власним здоров’ям заплатили за наше з вами мирне життя. Завдяки їхньому подвигу ми можемо жити в мирному місті, працювати та навчатись. 

Григорій Троцький, к. мед. н., асистент кафедри педіатрії і неонатології ФПДО

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua