Webometrics Ranking of World’s Universities опублікував традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі. Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік, у січні та липні. Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у липні 2019 року. Загалом, рейтинг охоплює понад 28 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу, з них 320 закладів вищої освіти з України.

Відповідно до останнього вимірювання, ЛНМУ ім. Данила Галицького посів 12 сходинку серед більше трьох сотень вишів України та став першим серед медичних навчальних закладів нашої країни.  Як зазначено на сайті «Освіта.UA», у процесі складання Webometrics Ranking of World’s Universities враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, кількість завантажених на сайт файлів та інші показники.

Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету. Розробники зазначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів до уваги не береться.

За матеріалами сайту «Освіта.UA»

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua