Інформаційний ресурс Scopus.org.ua опублікував оновлену версію рейтингу університетів України за показниками наукової діяльності станом на січень 2019 року.

Наведено показники цитованості у Scopus закладів вищої освіти України. Упорядкування проведено за h-індексом (індексом Гірша, h – кількість статей, на які є посилання в понад h публікаціях), а в його межах – за кількістю цитувань.

Згідно з даними рейтингу, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів 11 місце з-поміж 163 закладів вищої освіти України, маючи у своєму активі 39 пунктів за індексом Гірша  (h-індекс).

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького є другим серед медичних університетів, поступаючись лише Донецькому національному медичному університету.

Серед вишів Львова наш Університет традиційно посідає третє місце після ЛНУ ім. І.Франка та НУ «Львівська політехніка».

Порівняно з відповідним рейтингом станом на квітень 2018 р. показники ЛНМУ імені Данила Галицького помітно зросли — кількість публікацій становить 945 (823 — у рейтингу 2018 р.), кількість цитувань —  5696 (4747), індекс Гірша — 39(36).

ВІТАЄМО НАШУ ALMA MATER!

Довідка. Результати рейтингу є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій. Станом на квітень 2019 року до бази даних Scopus включено 163 заклади вищої освіти України, що на 1 навчальний заклад більше, ніж у квітні минулого року.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua