Відповідно до інформації, яку оприлюднив вчора сайт Освіта.ua, у травні 2022 року проведено черговий щорічний наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

Згідно з результатами рейтингу 2022 року, найвищий індекс Гірша серед українських медичних закладів вищої освіти має Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, який знову став першим серед медичних університетів України. 

Загалом з-поміж 195 закладів вищої освіти держави наш Університет у 2022 році зберіг за собою дев’яту сходинку у рейтингу, маючи у своєму активі 56 пунктів за індексом Гірша (у порівнянні з минулим роком цей показник зріс на 6 пунктів). 

Серед вишів Львова ЛНМУ ім. Данила Галицького традиційно посідає третє місце після ЛНУ імені І. Франка та НУ «Львівська політехніка». 

Детальніше з рейтингом можна ознайомитися ТУТ.

Довідка. Рейтинг складений Освіта.ua за результатами проведення наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus у травні 2022 року.

Дані рейтингу актуальні станом на 10 травня 2022 року. У рейтинг включено лише ті заклади вищої освіти, що мають у Scopus окремі Affiliation ID в офіційному переліку та відповідають на пошуковий запит «Ukraine» у полі пошуку «Affilation Search». У список не включено заклади, що мають значення індекса Гірша менше ніж 1.

Scopus – бібліографічна і реферативна база даних, а також інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Розробником і власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Дані Scopus, окрім іншого, використовуються для складання деяких рейтингів провідних університетів світу, наприклад Times Higher Education або QS World University Rankings.

ВІТАЄМО НАШ УНІВЕРСИТЕТ! 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua