[]Для закладів вищої освіти вступна кампанія – це завжди іспит. Передусім, на довіру, популярність, престижність серед вступників. А ще – така собі практична перевірка усіх попередніх рейтингів та відзнак. За кілька днів до завершення вступної кампанії вже можна із впевненістю говорити, що Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького цей іспит склав блискуче.

За результатами широкого конкурсу цьогоріч  наш Університет зайняв перше місце серед медичних закладів освіти України за мінімальним прохідним балом рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення за усіма конкурсними пропозиціями

 • 221 Стоматологія – 198,900 
 • 222 Медицина –180,744
 • 226 Фармація, промислова фармація – 189,977
 • 228 Педіатрія – 174,828

 • Єдиною державною електронною базою з питань освіти надано рекомендації до зарахування у повному обсязі за усіма конкурсними пропозиціями. Університет отримав усі заявлені 500 місць державного замовлення. Серед рекомендованих до зарахування 85% вступників (425 осіб)  поставили пріоритетом номер один Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та отримали рекомендацію за першим пріоритетом. 

  Слід відзначити, що серед рекомендованих до зарахування за спеціальністю Медицина – 15 вступників з максимально можливим балом сертифікатів ЗНО – 200 балів, ще троє «сертифікатних відмінників» будуть зараховані на спеціальність Стоматологія.

  Продовжує розширюватися географія вступників, які цьогоріч стануть студентами Університету – понад 60 відсотків з них не з Львівської області. 

  Нагадаємо, що виконання вимог до зарахування на місця державного замовлення триває до 18.00 год. 2 серпня. Вступники, які бажають навчатися за кошти фізичних (юридичних) осіб мають подати оригінали документів до приймальної комісії до 10 серпня.

  За інформацією Приймальної комісії

  Відділ комунікації і промоції

  press@medniv.lviv.[]