8 листопада 2019 року, напередодні Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, у Великому конференц-залі НАН України відбулася урочиста церемонія нагородження «Лідер науки України 2019. Web of Science Award». Відзначили найкращих українських учених, ЗВО та наукові установи за даними пошукової платформи Web of Science. Премію вручила міжнародна видавнича компанія «Clarivate Analytics», якій належить платформа Web of Science, разом з МОН, НАН та МОЗ України.

Преміями «Web of Science Awards 2019» нагороджено 4 українських вчених, 15 ЗВО та наукових установ, за їх вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки. Установи нагороджувалися за найбільшу кількість високоцитованих статей, за вплив наукових публікацій та за найбільшу кількість цитованих наукових праць, які опубліковані у міжнародній співпраці. Науковців відзначили за найбільші показники цитування наукових робіт та за високі показники у рецензуванні наукових статей. ЛНМУ ім. Данила Галицького отримав відзнаку  «Web of Science Awards 2019» і визнаний лідером впливу наукових публікацій за напрямом фармакологія та токсикологія.

Довідка. «Web of Science Award Ukraine» — нагорода найвпливовішим ученим, науковим журналам та організаціям України на основі показників у наукометричній базі даних «Web of Science». Запроваджена спільно Міністерством освіти і науки України, компанією «Clarivate Analytics» (раніше частина «Thomson Reuters») і Національною академією наук України. Перша церемонія вручення премії відбулася 15 грудня 2016 року під назвою «Лідер науки України 2016. Web of Science Award». Друге вручення премії відбулося 11 квітня 2018 року під назвою «Web of Science Award Ukraine 2018».     

За матеріалами наукового відділу

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua