У Львівському Палаці мистецтв відбувся 25-тий ювілейний Львівський медичний форум. Вже котрий рік поспіль співорганізатором наукових заходів форуму традиційно виступив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. Науковці Університетських кафедр неврології, реабілітації та нетрадиційної медицини, клінічної лабораторної діагностики, педіатрії, акушерства, гінекології та перинатології  в межах форуму провели чотири науково-практичні конференції.

Одна з них була присвячена сучасним проблемам неврології і відбулася під патронатом кафедри неврології ЛНМУ ім. Данила Галицького та її завідувача, доктора медичних наук, професора Тетяни Негрич. Вона, зокрема, зауважила, що конференції Львівського медичного форуму зорієнтовані, передусім, на молодих лікарів, фахівців, які прагнуть вдосконалювати свої знання, проте інколи не мають можливості брати участь у великих закордонних симпозіумах чи форумах, що відбуваються в інших містах України. А тут є унікальна нагода почути та поспілкуватися із провідними вченими-медиками, що працюють у твоїй галузі, почути про нові наукові розробки, побачити нову медичну апаратуру чи інструментарій. Цього разу фахівці-неврологи з Дніпра, Вінниці, Ужгорода, Тернополя, Львова обговорювали сучасні методи лікування інсульту та розсіяного склерозу

Велику зацікавленість у тематиці конференції виявили, передусім, молоді лікарі, інтерни, студенти старших курсів. Як зазначив один із спікерів, середній вік учасників – 30 років.

 Під час роботи Львівського медичного форуму відвідувачі могли дізнатися про нові досягнення у галузі лабораторної діагностики чи репродуктивного здоров’я, пройти «школу лікаря первинки» чи обговорити питання дитячої пульманології та алергології, взяти участь у практичному майстер-класі по новітнім технологіям у галузі реабілітації, долучитися до низки тренінгів та семінарів.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua