У ці світлі дні Великодніх свят маємо гарну новину від Scimago institutions rankings.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького  став першим у рейтингу 2022 серед медичних університетів України та 10-м серед вітчизняних університетів. 

Одним із компонентів ранжування є кількість публікацій у Scopus. Детально проаналізувати параметри, які сформували рейтинг нашої Alma Mater, можна ТУТ

До слова, серед цих публікацій у 2021 р. проіндексовані також і 94 статті з журналу «Праці Наукового товариства імені Шевченка. Медичні науки» (Proceedings of the Shevchenko Scientific Society. Medical Sciences) https://www.scimagoir.com/rankings.php?country=UKR&area=2700&ranking=Overall&sector=Higher%20educ.

Довідка. SCImago Journal & Country Rank – показник Scopus, аналогічний імпакт-фактору. SJR  рейтинг журналів, що дає можливість оцінити науковий престиж робіт учених, виходячи з кількості ваговитих цитат на кожен документ. Журнал наділяє власним «престижем», або статусом, інші журнали, цитуючи опубліковані в них матеріали. Фактично це означає, що цитата з джерела з відносно високим показником SJR має більшу цінність, ніж цитата з джерела з нижчим показником SJR.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua