[]Інформаційний освітній ресурс «Освіта.» склав щорічний консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2022 року.

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького традиційно займає лідерські позиції. Цього року він став першим серед медичних закладів вищої освіти. У загальному рейтингу наш університет увійшов у десятку найкращих посівши 6-те місце серед 250 закладів вищої освіти України. Наш Університет піднявся на три позиції, порівняно із минулорічними показниками у загальному рейтингу.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України “Топ-200 Україна”, “Scops” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів. Цього року під час формування рейтингової таблиці було враховано тенденції розвитку української освіти, що зазнали змін через пандемію COVID-2019 і повномасштабне воєнне вторгнення рф.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця навчальних закладів за версією “Топ-200 Україна”, “Scops” та “Бал ЗНО на контракт”.

< href="https//osvit./vnz/rting/51741/">https//osvit./vnz/rting/51741/

Відділ комунікації і промоції

press@medniv.lviv.[]