Наприкінці квітня Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького був представлений на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2023», яку проводило Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та Товариством «Знання» України. В умовах воєнного стану виставка проводилася онлайн на платформі https://online.osvitaexpo.com.ua/

За участь у виставці наш Університет був відзначений Дипломом, який підписали президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень та директор ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України Євген Баженков.

Заходи, проведені науковцями Університету на Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2023», дали змогу презентувати кращі освітні практики, оприлюднити й розповсюдити передовий досвід, сприяли створенню сприятливих умов для партнерської співпраці, налагодженню довгострокових результативних ділових відносин задля обміну й упровадження наукових, науково-технічних, освітніх результатів, цінностей і досягнень. Дипломи виставки, активна участь у заходах освітян, науковців, представників громадськості переконливо засвідчують актуальність напрацювань учених нашого Університету та наявність суспільного запиту на їхній науковий доробок.

Довідка. На сьогоднішні виставка «Освіта та кар’єра – 2023» є наймасштабнішим заходом в Україні, присвяченим вищій освіті в Україні та за кордоном та дає змогу всім бажаючим отримати інформацію від представників ЗВО. Це унікальний майданчик для розповсюдження інформації про діяльність вітчизняних навчальних закладів.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua