Враховуючи складну епідемічну ситуацію щодо захворюваності на COVID-19, з метою належного виконання постанови головного державного санітарного лікаря № 9 від 26.08.2021 “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський видав наказ № 2735-з (pdf) «Про оновлення алгоритму дій у разі надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на ГРЗ та коронавірусну хворобу (COVID-19) серед персоналу та здобувачів освіти».

Документом передбачено:

  • оновити алгоритм дій у разі надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на ГРЗ та коронавірусну хворобу (COVID-19) серед персоналу та здобувачів освіти (додаток № 1).

Завідувачам кафедр, керівникам підрозділів:

  • особисто контролювати виконання алгоритму дій у разі надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на ГРЗ та коронавірусну хворобу (COVID-19) на кафедрах і у підрозділах.
  • залучити викладачів клінічних кафедр до проведення широкої просвітницької кампанії серед здобувачів освіти в ході проведення навчального процесу щодо потрібності вакцинації від COVID-19.

Деканам факультетів:

  • постійно контролювати облік хворих на ГРЗ, COVID-19 здобувачів освіти.
  • взяти під особистий контроль вчасну ізоляцію хворих на ГРЗ, COVID-19, а також контактних осіб у відповідності до алгоритму, а також проведення протиепідемічних заходів в гуртожитках.

Проректору з адміністративно-господарської роботи О. Шевазі:

  • перевірити забезпеченість кафедр, підрозділів Університету, а також студентських гуртожитків засобами індивідуального захисту, деззасобами.

За інформацією канцелярії

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua