Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та рішення Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького від 17.02.2021 (протокол №1-ВР) ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський видав наказ № 624-з «Про навчання студентів в умовах карантину». 

Документом передбачено:

  • Продовжити до 30 квітня 2021 р. реалізацію освітніх програм для студентів усіх спеціальностей та років навчання у режимі онлайн, відповідно до «Положення про використання технологій дистанційного навчання у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького».
  • Деканам факультетів, завідувачам кафедр забезпечити реалізацію Графіка навчального процесу та підготовку до атестації випускників 2021р. з використанням технологій дистанційного навчання.
  • Єдиний державний кваліфікаційний іспит та ліцензійні інтегровані іспити «КРОК» проводити у приміщеннях Університету з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних обмежень.

  • Наказ № 624-з «Про навчання студентів в умовах карантину»

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua