У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в м. Львові, спричиненою поширенням респіраторної хвороби COV1D-19, встановленням «червоного» рівня епіднебезпеки на Львівщині, перевищенням показників, якими МОЗ регулює карантинне зонування, ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський видав наказ № 3816-з (pdf) «Про продовження карантину».

Документом передбачено:

  • Продовжити до кінця осіннього семестру 2021-2022 н.р. реалізацію освітніх програм із використанням технологій дистанційного навчання у синхронному режимі для студентів усіх спеціальностей та років навчання.
  • Підготовку та проведення зимової екзаменаційної сесії 2021/2022 н.р. здійснювати відповідно до наказів ректора від 22.10.2021 № 3534-з «Про підготовку і проведення зимової екзаменаційної сесії 2021-2022 н.р.» та від 22.10.2021 № 3535-3 «Про підготовку і проведення навчально-екзаменаційної сесії студентів заочної форми навчання».
  • Деканам факультетів, факультетським радам з якості освіти, профільним методичним комісіям, завідувачам кафедр забезпечити проведення моніторингу і контролю якості дистанційного навчання з усіх навчальних дисциплін.
  • Деканам систематично, до 30 числа кожного місяця, представляти першому проректору з науково-педагогічної роботи звіт про результати моніторингу дистанційного навчання.
  • Деканам усіх факультетів, керівникам студентського самоврядування повторно провести роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти для організації проведення вакцинації усіх здобувачів вищої освіти.
  • Відповідальному за лікувальну роботу Університету проф. О. Зінчуку: забезпечити роботу виїзних мобільних вакцинальних бригад та можливість вакцинації здобувачів освіти у пунктах щеплень Університету.

За інформацією канцелярії

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua