У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням респіраторної хвороби COVID-I9, з метою зменшення соціальних контактів та отримання розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2 та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21.10.2021 №1/9-558 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки» ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський видав наказ № 3532-з (pdf) «Про продовження карантину».

Документом передбачено:

  • Продовжити дію карантинних обмежень у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, забезпечивши дотримання у всіх підрозділах Університету та у гуртожитках максимальних карантинних обмежень та заходів безпеки.
  • Продовжити період дистанційного навчання до 15 листопада 2021 р.
  • Деканам усіх факультетів, завідувачам кафедр здійснювати реалізацію освітніх програм та підготовку до екзаменаційної сесії із використанням технологій дистанційного навчання.
  • Ураховуючи стан епідемічної небезпеки та загальнодержавні протиепідемічні заходи, керівникам усіх підрозділів Університету повторно провести відповідну роз’яснювальну роботу у трудових колективах та серед здобувачів освіти, доклавши всіх зусиль для організації проведення вакцинації працівників і здобувачів вищої освіти.
  • Відповідальному за лікувальну роботу Університету проф. О. Зінчуку: забезпечити роботу виїзних мобільних вакцинальних бригад та можливість вакцинації науково-педагогічних, педагогічних та інших працівників, здобувачів освіти у пунктах щеплень Університету, вжити невідкладних заходів щодо вакцинації усіх науково-педагогічних, педагогічних та інших працівників Університету і здобувачів освіти (а також, по можливості. їхніх родичів).

За інформацією канцелярії

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua