Народний танцювальний ансамбль «Горицвіт» ім. Зенона Колобича Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького 1 липня виступатиме в Парижі. Наш колектив їде в столицю Франції на запрошення Міжнародної ради організацій фольклорних фестивалів та народних мистецтв (CIFF), аби взяти участь у фестивалі танцю.  Це  9-й фестиваль традиційних культур на службі миру, який організовує ЮНЕСКО разом із асоціацією Cultures Croisées. Як зазначають організатори, це буде театр традиційних танців і музики з усього світу завдяки 7 колективам з почесним гостем з України. Цим почесним гостем випало право бути нашому «Горицвіту», якому потрібно не лише продемонструвати високий клас мистецтва танцю, а й виступити в ролі провідника українства та духовної міці й незламності нашого народу у боротьбі за державний суверенітет.

А напередодні поїздки, 12 червня, танцювальний колектив мав таку собі генеральну репетицію – взяв участь у відзначенні храмового свята церкви Святої Трійці. Учасники колективу розпочали програму з привітального танцю “Ми з України!”  Глядачами дійства були не лише прихожани храму, а й вимушені переселенці, які щиро дякували артистам за чудове мистецтво танцю. 

Варто зауважити, що учасники танцювального колективу встигають не лише успішно навчатися медицині та відвідувати репетиції, вони знаходять час ще й для волонтерства, допомоги потребуючим. Маємо талановиту патріотичну молодь, яка гідно продовжує традиції засновника колективу – народного артиста України Зеновія Колобича, – з гордістю зауважує нинішній художній керівник прославленого танцювального ансамблю Марія Колобич.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua