Хоча пора канікул та відпусток у розпалі, учасникам народного ансамблю танцю «Горицвіт» імені Зенона Колобича не до відпочинку. Вони активно займаються, адже наприкінці липня їх очікують тривалі гастролі .

Спершу  з 26 по 31 липня колектив візьме участь у Міжнародному фольклорному фестивалі «Нунта Замфірай», який традиційно відбувається у румунському містечку Бистриця та проходить за сприяння Міжнародної Асоціації Фольклору «IGF». До речі, так збіглося, що цьогоріч у дні проведення фестивалю відзначатиметься ще й 70-та річниця створення «IGF», членом Ради якої  впродовж багатьох років був засновник та незмінний художній керівник «Горицвіту» Зенон Колобич. Очікується, що участь у фестивалі візьмуть майже два десятки самодіяльних народних колективів з усього світу. Згодом «горицвітівці» планують продовжити гастролі Європою, а саме – долучитися до свята фольклору, організованого Міжнародною фольклорною спілкою «CIOF»  у Франції. Впродовж двох тижнів наші танцюристи матимуть змогу продемонструвати свої таланти та майстерність у Потр-сюр-Соні, Пюжолі, представити танцювальне мистецтво на Днях української культури в Туку.

Особливо радує учасників «Горицвіту» те, що на цьогорічні гастролі вони поїдуть у нових сценічних костюмах, які були придбані за  кошти ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua