Сайт «Вступ.ОСВІТА.UA» склав рейтинг закладів вищої освіти на основі показника середнього бала НМТ абітурієнтів, яких у 2023 році зараховано до вишів на навчання за кошти державного або місцевого бюджетів.

Середній бал сертифікатів національного мультипредметного тесту розраховано серед усіх осіб, зарахованих на навчання за кошти державного та місцевого бюджетів на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) за денною та заочною формами навчання.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького став другим серед медичних вишів та посів 9 місце серед усіх 198 закладів вищої освіти України із рейтинговим балом на бюджет 150,10 та середнім балом НМТ 172,82 при загальному числі зарахованих на бюджет 434 студенти.

Оскільки кількість вступників на бюджет до закладів вищої освіти значно відрізняється в різних вишах, для розрахунку рейтингового бала та ранжування закладів у рейтингу застосовано коефіцієнт довіри до середнього бала НМТ (15% рейтингового бала). 

Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням

https://osvita.ua/vnz/rating/vstup-osvita/59046/?fbclid=IwAR3_oO8E8J711ATJAWg64RWM1XFqBB2M7ExXTW3us-ZIdRVOaP8grMj7Qjo

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua