Вже другий рік поспіль провідна французька фармацевтична компанія «Санофі» (Sanofi ) спільно із Національною академією медичних наук України  та за підтримки Французького посольства в Україні проводить конкурс Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині. За чотири місяці приймання робіт цього року на Конкурс надійшло 101 наукове дослідження з 17 регіонів України. Це свідчить про актуальність ініціативи та неабиякий ентузіазм вчених, чия щоденна праця присвячена пошуку шляхів для поліпшення здоров’я людей.

22 травня у Києві вручали нагороди цьогорічним переможцям.

Почесне третє місце посіли двоє науковців Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького –  кандидат фармацевтичних наук, доцент Данило Камінський та Анна Крищишин – доцент кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії – за проект “Розробка нових малих лікоподібних молекул як потенційних протипухлинних та протитрипаносомних лікарських засобів”.

У церемонії нагородження взяли участь:

  • Ізабель Дюмон, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні
  • Гієм Граньє, директор Санофі-Україні
  • Айварас Абромавичус, керуючий інвестиційною компанією East Capital

представники МОЗ України:

  • Олександр Лінчевський, заступник міністра охорони здоров’я 
  • Роман Ілик –  заступник міністра охорони здоров’я 

НАМН України:

  • Віталій Цимбалюк, президент НАМН України та голова журі конкурсу 
  • Олександр Пархоменко, член-кореспондент НАМН України

та інші.

“Ми проводимо цей конкурс для того, щоб надати більше можливостей для медичних досліджень молодим українським науковцям, які прагнуть змінити світ на краще. Перемога у конкурсі дає не лише фінансову винагороду, але й інтелектуальний поступ, віру в себе та публічність, яку вчені можуть використати для пошуку інвесторів”, – зазначив директор “Санофі” в Україні, Гієм Граньє.

Фіналісти конкурсу отримали призи у розмірі 150, 100 та 50 тис. грн за перше, друге та третє місця, відповідно.

Вітаємо наших колег із заслуженим визнанням!

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua