Кінець цього непростого року видався приємним для молодих науковців ЛНМУ ім. Данила Галицького – кандидатів фармнаук, доцентів  кафедри  фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Анни Крищишин та Андрія Лозинського. За наукову роботу «Спрямований синтез похідних тіазолідину з поліфармакологічними властивостями як потенційних лікарських засобів» вони удостоєні премії Президента України для молодих вчених. Відповідний Указ за № 595/2020 підписав вчора Президент України. До слова, науковим керівником роботи був доктор фармнаук,  професор, завідувач кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Роман Лесик.

Премія Президента України для молодих вчених присуджується з 2000 року за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі. Особам, удостоєним премії,  присвоюється звання лауреата премії Президента України для молодих вчених, в урочистій обстановці вручаються свідоцтво і почесний знак установленого зразка, а також премію у розмірі 40 тисяч гривень.

Щиро вітаємо наших лауреатів!

https://www.president.gov.ua/documents/5952020-36189?fbclid=IwAR3E9g9mdiipq0za5Ir9DfgykRmnCRgUhHx4TGuEmFpT0nWjO878gmZYdvQ

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua