Команда проєкту PACT4Ukraine (Piloting an Academic Corridor in Teaching and Learning for Ukraine), що реалізовується в Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg, пропонує можливість участі українських дослідників на спеціальних умовах у Програмі FAU SCI FI 2024.

From Scientists to Innovators for Industry (SCI FI) – це 3-місячна програма змішаного навчання, що складається з онлайн-модулів (7 базових модулів та 5 тематичних модулів), вебінарів, менторських сесій. 

Програма спрямована на отримання знань, що стануть у пригоді науковцям, які планують здійснити перехід від академічних досліджень до роботи у фармацевтичній та медичній галузях. Зазначена програма має загальний характер та стосується усіх наукових напрямків, дотичних до медичної та фармацевтичної галузі.

Усю інформацію можна знайти за посиланням:

https://www.knu-fau-alliance.fau.de/2024/03/25/fau-sci-fi-programme-2024-opportunities-for-ukrainian-researchers/

Варто зазначити, що FAU надає п’ять повністю профінансованих слотів для українських дослідників на повну програму (у тому числі участь у двох зустрічах в Маастрихті та Гданську), а також безкоштовну участь у спрощеній програмі без обмеження кількості учасників.

Також звертаємо увагу, що 8 квітня 2024 року відбудеться інформаційний вебінар, на якому можна буде дізнатися більше про програму FAU SCI FI 2024. Для участі у вебінарі необхідна попередня реєстрація за посиланням:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUtcOuqqjMsHdR8n4KmUBj1dmiSJcFwdNCN#/registration

За інформацією відділу міжнародних зв’язків та євроінтеграції 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua