10 червня в межах робочого візиту на Львівщину завітала численна делегація, до якої увійшли міністри охорони здоров`я України Віктор Ляшко та Німеччини Карл Вільгельм Лаутербах. Вони взяли участь у Форумі донорів, на якому  міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко презентував проект Національного центру реабілітації «Незламні», який збудують у Львові. Програма візиту передбачала також відвідини імітаційного навчального центру Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Поважну делегацію зустрів ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський. Він розповів гостям про матеріальну базу центру, яка дає можливість студентам та лікарям-інтернам оволодіти практичними навичками, пов’язаними із безпосереднім контактом з пацієнтами з використанням симуляційного обладнання, медичних манекенів, сучасного програмного забезпечення, комп’ютерного моделювання та інноваційних освітніх технологій. Ректор зауважив, що філії навчального імітаційного центру діють ще у трьох лікарнях, де є клінічні бази Університету – у лікарні Святого Пантелеймона (колишня ЛМКЛШМД), лікарні Святого Миколая (колишня КНП “Міська дитяча клінічна лікарня Львова”), лікарні ОХМАТДИТ. Міністр охорони здоров`я України Віктор Ляшко принагідно зауважив, що новітні вітчизняні реалії потребують збільшення числа лікарів та інших медичних працівників, а відтак міністерство планує переглянути обсяги державного замовлення на підготовку таких фахівців. І ще висловив надію, що сьогоднішній візит сприятиме розвитку співпраці між українськими та німецькими медичними закладами вищої освіти, зокрема, в межах програми Еразмус

Під час відвідин навчального імітаційного центру  німецький міністр Карл Вільгельм Лаутербах, який за фахом є лікарем-епідеміологом, вирішив спробувати себе в ролі стоматолога. Віртуальний симулятор для відпрацювання стоматологічних практичних навичок йому дуже сподобався.

У візиті на Львівщину делегацію супроводжував директор департаменту охорони здоров`я ЛОДА, колишній випускник ЛНМУ ім. Данила Галицького Орест Чемерис.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua