22-23 березня 2019 року  в актовій залі теоретичного корпусу ЛНМУ ім. Данила Галицького (вул. Шімзерів 3А) відбудеться навчальний курс для дитячих хірургів та урологів, що проводиться під егідою EUPSA.

Європейська асоціація дитячих хірургів (EUPSA) – єдина професійна спілка дитячих хірургів у Європі – щороку проводить такий освітній курс для країн Центральної та Східної Європи. Місцем проведення цього навчання, уже 12-го за рахунком, обрано Львів. Організацією заходу займається кафедра дитячої хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, яку очолює доцент Андрій Кузик

Це є ще більш відповідально і почесно, оскільки захід такого рівня з дитячої хірургії проводиться в Україні вперше. Планується, що участь у цій конференції візьмуть приблизно 150-200 дитячих хірургів, урологів з України та країн Центрально-Східної Європи. Попередній курс EUPSA був проведений 23-24 лютого 2018 року в  Афінах (Греція).

Тематика курсу: “Мініінвазивна та неонатальна хірургія”. Спікерами курсу будуть 7 лекторів – керівники провідних клінік дитячої хірургії Європи – такі всесвітньо відомі фахівці – дитячі хірурги, як Mikko Pakarinen (Helsinki), Juan Carlos de Agustin (Madrid), Francesco Morini (Rome), Martin Lacher (Leipzig), Stuart Hosie (München), Tomas Wester (Stockholm), Dariusz Patkowski (Wroczlaw). За час курсу буде прочитано 21 лекцію з найбільш актуальних питань хірургії новонароджених, контроверсійних питань хірургії та урології дитячого віку, а також малоінвазивних методів корекції вроджених і набутих захворювань.

Більше інформації можна отримати на офіційному сайті курсу: www.pedsurgery.in.ua.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua