Навчальний рік 2024-2025 у закладах вищої освіти МОЗ України розпочнеться з 01 вересня 2024 року. 

Відповідне рішення прийнято на засіданні Ради ректорів медичних закладів освіти при МОЗ України, яке відбулося 24 червня 2024 року. 

  Зважаючи на гостру ситуацію в енергетичній сфері, що склалася через удари рф по критичній інфраструктурі, важливо знайти рішення, які б враховували ці фактори та водночас забезпечували належну якість освітнього процесу. Тому з метою оптимізації освітнього процесу планується ущільнення графіку навчання, подовження зимових канікул, подовження освітнього процесу до кінця липня 2025 року, використання суботніх днів як робочих (за потреби).

Заклади вищої освіти, що належать до сфери управління МОЗ, не лише здійснюють теоретичну підготовку здобувачів освіти, але й забезпечують опанування ними практичних (клінічних) навичок на базі медичних закладів, які, як і вся країна, наразі працюють в складних енергетичних умовах. Оптимізація освітніх програм дозволить зменшити кількість навчальних днів у зимовий період, а отже і зменшить навантаження на енергетичну систему. 

Наразі розглядається проведення освітнього процесу як в традиційному (аудиторному), так і  змішаному (аудиторно-дистанційному) форматах. Це дозволить не переривати навчання в умовах енергетичної нестабільності. 

Рішення щодо формату навчання будуть прийматися з урахуванням енергозабезпечення та поточної ситуації в країні. 

Заклади вищої освіти, що належать до сфери управління МОЗ, підготовлені до проходження нового осінньо-зимового періоду з урахуванням можливостей гнучкого графіку освітнього процесу та залучення альтернативних джерел енергії.

За інформацією ректорату

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua