3 березня відзначається Всесвітній день запобігання вродженим вадам розвитку. Мета відзначення цього Дня у всьому світі – покращити поінформованість суспільства про причини ВВР, запровадити програми первинної профілактики, розширити мережу інформаційних ресурсів і служб з опіки хворих та їхніх родин. Цьогоріч Львів також долучиться до цієї події.

4 березня о 12.00 год. у конференц-залі Львівського обласного центру громадського здоров’я за адресою вул. К. Левицького, 14 відбудеться засідання «круглого столу», присвячене профілактиці, ранній діагностиці, лікуванню та підтримці пацієнтів з вродженими вадами розвитку.

5 березня о 16.30 запрошуємо на лекторій (доповіді студентів та викладача ЛНМУ імені Данила Галицького) у Першу Львівську Медіатеку (вул. Мулярська 2А), де обговорюватимуться причини виникнення вроджених вад розвитку, їх діагностика, профілактика та планування здорового потомства.

Лектори: лікар-генетик Інституту спадковоі патологіі НАМНУ, асистент кафедри пропедевтики педіатріі та медичноі генетики ЛНМУ імені Данила Галицького Євгенія Шаргородська та команда комітету репродуктивного здоров’я Української Медичної Студентської Асоціації:

Євгенія Шаргородська, асистент кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua