Відкрито набір для отримання стипендії на ступінь магістра у Великій Британії. Chevening – це програма уряду Сполученого Королівства, якою скористалось вже більше 450 українців і більш ніж 50.000 людей по всьому світу. 

Програма Chevening надає повну стипендію, що покриває навчання (зазвичай однорічні магістерські програми), проживання, переліт і візу.

Спеціальність та вік кандидатів не мають значення.

Для того, щоб стати стипендіатом/стипендіаткою, потрібні:

  • Лідерські якості
  • Диплом бакалавра
  • Щонайменше 2 роки досвіду роботи
  • Впевнено спілкуватись англійською мовою (Chevening не ставить конкретних вимог, все залежить від університету і обраної навчальної програми).

Аби податися на програму, до 2 листопада 2021 року слід заповнити заявку. Водночас потрібно вступити на навчання в університеті в Великій Британії до 14 липня 2022 року. Після завершення навчання стипендіати зобов’язані повернутись до України щонайменше на 2 роки.

З вичерпною інформацією про програму і процес подачі документів можна ознайомитися на ресурсі https://www.chevening.org/

Більше про програму і стипендіатів Chevening в Україні на сторінці Посольства Британії в Україні

З додатковими питаннями про програму або з запитом на організацію презентації про програму можна звертатись до Юлії Кондрушенко, Yuliia.Kondrushenko@fcdo.gov.uk

За інформацією навчального відділу

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua