З 19 по 21 травня 2020 року у виставковому центрі ACCO International (м. Київ) відбудуться XІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» та ІX Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України». Ці важливі події галузі охорони здоров’я України об’єднають потужну науково-практичну програму, школи, спеціалізовані виставки і створять міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я. 

Організатори: Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Група компаній LMT, ТОВ «Експофорум». Форум та Конгрес проходять за офіційної підтримки Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації. Серед співорганізаторів заходів Форуму та Конгресу – державні установи МОЗ та НАМН України, кафедри НМАПО імені П. Л. Шупика, вищі медичні навчальні заклади України, профільні асоціації України, громадські об’єднання, компанії бізнесу та ін.

Традиційно у межах Конгресу буде проведено понад 40 актуальних науково-практичних заходів для спеціалістів галузі охорони здоров’я, орієнтованих на підвищення кваліфікації, отримання нових знань, обмін досвідом, розширення та вдосконалення практичних і теоретичних навиків, нових методів і методик у лікуванні. Лише у межах Конгресу проходитимуть унікальні освітні школи, що дозволяють тестувати сучасне медичне обладнання та отримувати кваліфіковану консультацію від професіоналів. 

Експертами Конгресу виступлять понад 500 доповідачів – провідних фахівців галузі охорони здоров’я України та зарубіжжя. Міждисциплінарний формат заходу охопить понад 80 лікарських спеціальностей. 

Конгрес внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій». Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Оргкомітет Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» запрошує професорсько-викладацький склад, викладачів, студентів 5-6 курсів, інтернів, клінічних ординаторів, магістрів та аспірантів ЛНМУ імені Данила Галицького відвідати науково-практичні заходи Форуму.

За інформацією оргкомітету Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua