Сьогодні в лекційній залі Стоматологічного медичного центру ЛНМУ ім. Данила Галицького зібралося понад тридцять дітей різного віку у супроводі прийомних батьків чи опікунів, аби взяти участь у відкритому Уроці стоматологічного здоров’я. Це вже 10-та, ювілейна, подібна акція, організована кафедрами стоматології дитячого віку та ортодонтії нашого Університету за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Подаруй дитині усмішку» Мирослави Дрогомирецької та керівництва ЛНМУ ім. Данила Галицького.

  Зі словами вітання до присутніх звернулися відповідальний за лікувально-профілактичну роботу ЛНМУ ім. Данила Галицького професор Олександр Зінчук, декан стоматологічного факультету професор Роман Огоновський, завідувачка кафедри ортодонтії доцент Наталія Чухрай, завідувач кафедри стоматології дитячого віку доцент Олександр Колесніченко.

Формат заходу передбачав спершу лекцію про догляд за ротовою порожниною та зубами, яку презентували студенти –стоматологи 5-го курсу 12-ої групи та майстер-клас для діток. В його ході студенти розповідали та показували, як потрібно чистити зуби, коли, до прикладу, дитині доводиться носити пластинку для вирівнювання прикусу чи брекети. Другим етапом був стоматологічний огляд усіх дітей, аби виявити, які проблеми із зубами в них є, проконсультувати, і, при потребі, затвердити план лікування.

   Головна мета таких заходів – допомогти малюкам та підліткам, які перебувають у дитячих будинках сімейного типу чи прийомних родинах і позбавлені можливості отримати дороговартісну стоматологічну допомогу та подарувати усмішку впевненої в собі людини,- зауважила засновниця благодійного фонду «Подаруй дитині усмішку» завідувачка кафедри ортодонтії Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика професор Мирослава Дрогомирецька. 

За десять років діяльності проекту було проліковано понад 200 дітей з різних районів області, які мали ортодонтичні патології.

 Начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис щиро подякував організаторам проекту стоматологічної допомоги дітям, адже переконаний, що вони не лише лікують тих, хто не має іншої можливості отримати таку високопрофесійну та дороговартісну послугу, а й додають їм впевненості в собі, у власних силах та майбутньому.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua